UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tak ogolnie to historia Pasleka jest ciekawa ale jakos malo to polska historia jest tak wspominana czesto tutaj ciagle te prusy walkujesz, w koncu plebiscyt jakis sie odbedzie i ludzie zaglosuja za oderwaniem tego i owego miasta od Pl