UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Uważam, że informacja jest bardzo dobrze przygotowana. Istnieje jasny i czytelny przekaz. Rozwiązać logistycznie dojazd do cmentarzy w tym dniu z pewnością nie jest prosto. Narzekanie, że dużo linii oznaczonych jest literami uważam za niepoważne. Wystarczy, że osoba zainteresowana spisze (albo zapamięta) jakimi autobusami najlepiej będzie jej dojechać na i z cmentarza. Nikt z pasażerów nie musi pamiętać wszystkich połączeń, każdy wybiera dla siebie. Wiele rozwiązań jest naprawdę udanych. Darmowe przejazdy w chwili kiedy ZKM ma dodatkowe, pewnie duże obciążenia finansowe związane z zatrudnieniem pracowników w nadgodzinach należy docenić. Nie znam szczegółów, być może koszty te ponosi Miasto, ale i tak jest to bardzo miły gest. Ja ze swojej strony dziękuję za włożony w organizację dojazdu wysiłek.

so-el