UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ta ze skromnych dilerow robisz jakis bogaczy obserwatorze za dyche, to jest ciezki kawalek chleba, a psy to niech sie lepiej zajma czyms pozyteczniejszym, a nie lapaniem dilerow, bo to walka z wiatrakami, zlapia 2 a ich miejsce i klientow przejmie nastepnych 4, kazdy jest kowalem wlasnego losu jak chce to niech bierze, a inny jak chce to niech handluje i wszyscy beda szczesliwi

mn