UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ta ze skromnych dilerow robisz jakis bogaczy obserwatorze za dyche, to jest ciezki kawalek chleba, a psy to niech sie lepiej zajma czyms pozyteczniejszym, a nie lapaniem dilerow, bo to walka z wiatrakami, zlapia 2 a ich miejsce i klientow przejmie nastepnych 4, kazdy jest kowalem wlasnego losu jak chce to niech bierze, a inny jak chce to niech handluje i wszyscy beda szczesliwi
mn