UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bez przesady. Jestem za legalizacją Marihuany. Gdyby byla legalna to problem dealerów by zniknął sam. Zarabiałoby Państwo, a nie mafia. Wierzę, że kiedyś tak się stanie. Pokój wszystkim miłośnikom szarego dymu.

SZySZaK