UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@pelikan - Wkradła się literówka do mojej opinii. Oczywiście 37 lat. Trochę dodałem stażu nowej szkole. Jako dziecko pamiętam, że atrakcją w drodze do szkoły dla nas był pociąg który w tym miejscu (obecne "Zacisze") od czasu do czasu przejeżdżał. Salę gimnastyczną w mieliśmy na strychu.
pelikan