UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak tak wyglądają mecze w lidze zawodowej piłki ręcznej kobiet to sama nie wiem czy powinnam płakać czy się śmiać. Ilość prostych i szkolnych błędów była porażająca, gra bardzo wolna, czytelna i szablonowa. Skuteczność rzutowa tragiczna. Przykro to wszystko wyglądało a żeby było jeszcze śmieszniej to do tego swoje dołożyli sędziowie. O przepraszam. .. .. swoją nieudolnością przewyższali zawodniczki. .