UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Za tamtych rządów były te same dochody, tylko wydatki na pojedyńcze osoby były większe. Stąd te okradanie nasz OFE oraz VAT za paliwo czy wysprzedawanie wszystkiego co państwowe. Za to okradaki nas bez żadnej kary za te machlojki. Do dzisiaj to właśnie oni najgłośniej krzyczą że są pokrzywdzeni i że nie ma demokracji. A przecież to właśnie to z tego są te 500+ i z tych zatrzymanych cystern za które nikt nie odprowadzał ni podatku VAT czy podatku dochodowego. Bo przecież te cysterny po wiechaniu do Polski się rozpływały. Teraz ci co tak sowicie sobie żyły krzyczą że te 500+ to są z naszych podatków. To prawda tylko że przez te 500+ zlikwidowano ubóstwo co podkreślają nawet i Niemcy. A i o tym tzw bodźcu który rozruszał gospodarkę dzięki temu że jest więcej pieniędzy na rynku to też powinno być brane choćby przez przedsiębiorców. No i najważniejsze dla tych zwykłych ludzi. Już nie ma tych umów śmieciowych i pracy za 3,50 czy 5 zł. A to właśnie też nie podoba się bardzo wielu wyzyskiwaczom.