UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy ci co dają minusy to PISy ?, ale widać że dodawać nie umieją. To taki elektorat za 500+ nie potrafią dodać realizmu i myślenia przyszłościowego. Lepszy sort będzie jak paniska opływał w dostatki a ( Plebs niższego sortu ) szary robol będzie spłacał nierobów ze swojego 2000 zł na mc ?. A ceny idą wzwyż i opłaty mieszkań idą od 2020 wzwyż, czy cieszycie się Elblążanie.

Byłem i głosowałem