UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Właśnie mija prawie rok, jak Wróblewski ze swoim komitetem zaklepali 30 % podwyżki za wywóz śmieci. Tak zachęca do segregacji, miała ona zmniejszyć koszty a drenuje kieszenie elblążan a to nie koniec. Więc z czego tu się cieszyć ??

pampi-ZAWADA