UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlatego powinien być zakaz startowania w samorządach partii politycznych - czyli d3b1lnych wszelakich "koalicjantów", którzy z reguły będą głosować "przeciw" jeśli druga strona zaserwuje coś sensownego dla miasta - albo trzeba przekonywać taki beton, żeby łaskawie zagłosował tym razem "za". .. dziecinada i farsa,
PanNikt