UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Słusznie z tym lotniskiem, lepiej być choćby niewolnicą stewardesą. No, a te tworzenie zawodów przyziemnych dla zajęcia kadry, byle nie polecieli z zatrudnienia. Jakie to jest załosne, żenujące i ujmujące miastu oraz władzy.

menelux