UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fajnie, taka strategia to świetny pomysł z tym jednak że kiedy już zostanie opracowana i wprowadzona w życie i przyjmie się to ktoś w srOlsztynie położy na tym łapę i albo każe zamknąć albo przenieść. Oni bacznie tam patrzą i jak tylko ktoś zaczyna podnosić głowę znad ich wyimaginowanej podziałki to ją ucinają, szczególną niechęcią darzą właśnie Elbląg, nie wiem z czym to jest związane, pewnie jakiś kompleks mają
Dawna Stolica Niczego