UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podejrzewam, że każde z tych dzieci bardziej się ucieszyłoby się z paczki ryżu, mąki, grochu, fasoli czy cukru!!! Pluszakami się nie najedzą, ani oni, ani ich rodziny. A czemu płaczą i są smutne? Bo nie mają nic do jedzenia i są po prostu głodne. Typowa katolicka obłuda!!!

BylamiWidzialam