UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie jestem zwolennikiem PIS ale jeżeli to zrealizują to będą zapisani w historii miasta jako jedyna partia która zrobiła coś bardzo dobrego dla Naszego regionu i miasta, jedyna która mówi i robi a nie tylko mówi, za to będę im wdzięczny i może w podziękowaniu oddam im swój głos wyborczy, rozważę za i przeciw.

niezwolennik