UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To będzie taki dodatek dla portu, poza tym nad Zalewem jest miejsce dla kilkuset jachtów, może być 50, a może i być 150, 200 nad całym Zalewem, a to już nie 50 tys tylko 200 tys rocznie. Wiadomo, że główny dochód będzie z opłat przeładunkowych, i turystyki, do tego oprócz jachtów opłaty cumownicze będą płacić statki i barki, No i podatki będą od firm i ludzi zatrudnionych przy przekopie. Poza tym są też jachty powyżej 9 m i od nich opłaty roczne będą większe.