UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
So it's official now! Kupa PiSowskiej propagandy tam w materiałach przedstawianych podczas konferencji, aż nie dało się tego słuchać, ale sam fakt jest wiekopomny i historyczny dla miasta - Elbląg czekał na tę inwestycję całe wieki. Szkoda, że to PiS musiał do tego doprowadzić, ale co zrobić, kiedy nikt inny tej potrzebnej, przyszłościowej i rozwojowej dla całego regionu okołozalewowego inwestycji infrastrukturalnej zrealizować nie chciał. Elbląg od morza odepchnąć się nie da!;)
RobertKoliński