UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ta rubryka jest świetna; z przyjemnością czytam o życiu dawnego Elbląga. Chyba za bardzo nie odbiega od problemów dzisiejszych czasów. Dziękuję Autorowi niniejszej pozycji czytelniczej :) na PORTELU.

podziękował jeszcze raz