UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jakich dóbr? Prawie wszytko co lepsze zabrali do siebie, wszystko co zostało, to albo to, czego nie znaleźli, albo nie zdążyli zabrać, u nas w powiecie to całe mosty kratownicowe rozbierali i linie kolejowe zabrali. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia hal po stoczni Schichaua niedługo po wojnie, to nawet śrubokręty i metalowe okna wymontowali z budynków.
Zen