UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko nie debata we współpracy z Truso. Oni non stop mają jakieś wpadki techniczne. Przypomnieć wam jak wyglądała wasza poprzednia debata we współpracy z Tuso TV, w której jakość AUDIO była na tragicznym poziomie?

thjhk