UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie jest bezpiecznie. Przez Gronowo mimo ograniczenia do 40 kierowcy jadą za szybko. Może fotoradar dałby radę choć natężenia ruchu nie zmniejszy. Stan chodników szczególnie od Grunwaldzkiej do wiaduktu to średniowiecze a nawet początki państwa polskiego. Agatowa do nowych osiedli bez chodników-tragizm. Jest dużo do zrobienia.
Lutek