UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestesmy ludzmi. To ze mieszkamy na wsi, nie jestesmy drugiej kategorii. To tylko taki troll internetowy i jemu podobni mogą takie rzeczy wypisywać. Czemu mieszkancy Elblaga jeżdżą do pracy do Gronowa? Bo mogą. To samo dotyczy pracy osób z Gronowa w Elblągu. Ale to nie jest przedmiotem sporu. Chcemy bezpiecznie chodzic po chidniku przy Szafirowej, bezpiecznie przejsc przez pasy. Kierowcy jezdza 80 km/h. Czesto są to samichody dostawcze,tiry. Jest strach ze wjada na chodnik. Co wtedy bedzie? Czy ten co pisze bzdury pod tym artykulem poniesie odpowiedzialnosc? Wladze nie robią nic. Zaniedbane coraz bardziej chidniki, nie czyszczone rowy, nie prztcinane krzewy. Brak właściwego oswuetlenia. I najgorsze to niebezpieczny ruch na drodze. Nie podoba się ze jest protest to nie czytaj tego. Jesli akurat protest przeszkodzil Ci w drodze tzn. Ze i dla Ciebie lydzie walcza,rowniez o Twoje bezpieczeństwo.

Mieszkanka