UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nic się nie zmieniło jak kiedyś,to ja zbudowałem to ja to ja. A gdzie robotnicy to im się nalezy szacunek za dobra pracę . Nadal ten obiekt to PRL czy wreszcie nastąpią zmiany. Była wizualizacja cały budynek że szkła,podświetlany cacuchno. A będzie jak zwykle szaro buro i ponuro.