UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do kotidusza "Nie wiem o co chodzi, bo przecież największym niebezpieczeństwem jest kierowca, a nie samochód. " Nawet najlepszy kierowca nie jest w stanie przewidzieć wielu sytuacji na drodze. Jak chociażby spłoszoną dziką zwierzynę która nagle pojawi ci przed maską Uderzenie fiatem 126p chociażby w 200 kg jelenia to smierc kierowcy na miejscu. Więc nie wmawiaj innym ze te samochody są bezpieczne bo te samochody juz w tescie bezpieczenstwa przy predkosci 40km wypadly NAJGORZEJ Zresztą przypuszczam że ty nawet nie wiesz jak sie takie auto prowadzi wiec o czym my mowimy