UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Samochody z moich czasów.... Małe, niewygodne, zero bezpieczeństwa dla kierowcy i pasażerów.....jednym slowem - samobójcze samochody. Nie rozumiem tylko tych którzy mają do tego czegoś sentyment. Ja nie mam. Tak jak do czarnobiałych telewizorów, pralek frani i pustych półek w sklepach. Okropne czasy.