UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wiem kto dał tym sędziom certyfikat ale fakt że ktoś atakuje nie oznacza że cały czas nadziewa się na kontrę i to skuteczną. W sporcie powinna być pokazywana prawda a zwłaszcza dla tych tych młodych ludzi. Chodzi o tą prawdę pokazywaną za stoczoną walkę i ocenę sędziów. W przypadku walki Junior, 56 kg: Dawid Dziuwe (UKS Kontra Elbląg) – Konstantin Tereshyk (Kaliningrad) 2:1.Gdzie walka tego ostatniego była zdecydowanie lepsza od naszego zawodnika. To że to Rosjanin nie powinno być brane do oceny walki tylko kto był w tej walce lepszy.