UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A mi się podobało, na pewno byłoby więcej ludzi gdyby nie piłka ręczna na Grunwaldzkiej, walki naprawdę bardzo dobre, i o to przecież chodzi, ale największe wrażenie zrobiła na mnie pierwsza potyczka tych maluchów, brawo chłopcy

Seba K.