UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ostatnio zauważyłem wzrost przemocy wśród młodych osób, a na treningach pustki, albo leszcze, co tydzień pochodzą. Ludzie...jeśli chcecie się bić, szarpać, to zapraszam na treningi bokserskie. Jak dostaniesz jeden z drugim w lampę to gwarantuję, że Wam KAZDA forma przemocy przeminie szybciutko:)
Gosc123