UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
rzadko sięgasz po prasę, dobrą prasę. Dopisek "korzystałem/am z: (...)" jest częsty w tekstach, np. popularnonaukowych, ale nie tylko. Świadczy o uczciwości autora i redakcji, pozwala też czytelnikom chcącym dowiedzieć się więcej szybciej dotrzec do obszerniejszych publikacji. Czepianie się spolszczonych imion i nazwisk postaci historycznych też jest nietrafione, ale nie chce mi się już tego tlumaczyć.