UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Weź nie gadaj bzdur, fajnie, że takie ciekawostki publikuje portel., można się dowiedzieć, jak żyli ludzie grubo ponad 100 lat temu. A wśród tych ludzi żyjących wtedy w Elblągu byli i Polacy, bo przez połowę swojego istnienia Elbląg był polski.