UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Znowu to samo a dlaczego nie pokazywano dzieciom zasad ruchu drogowego na karykaturze miasteczka rowerowego w Elblągu. Od lat prosimy o budowę nowego miasteczka rowerowego dla dzieci i jak grochem o ścianę. Czy naprawdę radni i wlodarze nie lubią dzieci w Elblągu.