UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
chory program ludzie z afektem bo narkotyk nie bedzie legalny jako zeby placic z aniego legalnym srodkiem platniczym w danym kraju a danym krajem jest Polska a raczej rozkaz moi drodzy ktorego sie tyczy rozkaz to podwazanie wiarygodnosci kraju narazanie na niebezpieczenstwo ludzi nie moznosc wyjscia z niebezpieczenstwa nie dorobil sie i nie dorobi rozakaz to pozbawic ich amjatku i nakaz opuszczenia budyk miejskich jak by chcieli tam niedlugo nowe pokolenia sobie zalatwic klnac i pomawiac tyle lat zanim by sobie juz w ieku doroslym dorobic chcieli to zobacyzcie jest tyle firm ubezpieczeniowych z ktorymi mozna wspopracowac i nie rpacowac (wy nie pracujecie) jako polska dla korzysci swojej nie miasta bo miasto to nie teatr z ograniczona scena i wydzileonymi miejscami w ktorych mozna usiasc zeby zobaczyc spektakl wczesnij za zgoda aktorow umowiony jako ubezpieczenie zdrowotne i nie musi wcale byc was i lepiej zeby nie bylo bo mowa ze decydujecie o miescie i wydatkach to wasze zolte barierki to jest plytki przekaz waszego dorobku to ze nie widzicie innej drogi to ja wam jak wy
ARCITECT ARTUR