UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po tym jak niejaki Wcisła ze swoimi pomysłami dorwał się do tematu inscenizacji bitwy w Suchaczu pozostały teraz tylko inscenizacje w Kątach. Takie plany, taka impreza na 555 lecie miała być. Jak zwykle tylko zamieszania motorówka narobił i odpłynął do senatu, a prawdziwie lokalna inicjatywa zdechła.