UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
na kulture nie ma pieniedzy a co to ma byc jarmark ? wszystko chce sie sprzedac, kulture tez sie sprzedalo wymyslajac cale spektrum swiat swito to swieto tamto dzien tego i tamtego aby kupic aby sprzedac, malo wam kultury to wylaczcie interneti netfliksa i zacznijcie zyc malowac grac na skrzypcach a nei byc bierna masa konsumentow XD