UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"- Nie chciałbym doczekać czasów, kiedy pracownik merytoryczny będzie zarabiał tyle, ile – z całym szacunkiem – pracownicy obsługi – mówił Antoni Czyżyk, dyrektor CSE Światowid. " Oj, wyszedł neoliberalny klasizm z pana Antoniego - nie ma nic złego w tym, żeby pracownik merytoryczny zarabiał tyle, ile pracownicy obsługi, pod warunkiem, że ci ostatni zarabiają również godnie, a nie że jedyne ludzkie pieniądze w instytucjach są zarezerwowane wyłącznie dla "merytorycznych" i to świecznikowych. PS. Ob. Minkiewicz, powtarzam Wam od lat - weźcie się w końcu za te politykie i róbcie te zmiany, których tak potrzebujemy - Ojczyzna wzywa!;)

RobertKoliński