UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gratuluję wszystkim, którzy wystartowali w dzisiejszym biegu. Dziękuję za wsparcie kibiców oraz wolontariuszy, którzy podawali wodę i pokazywali trasę. Biegam, bo lubię i nie wynik jest tutaj najważniejszy. Szkoda tylko, że tak mało biegających elblążanek i elblążan dzisiaj wystartowało. Czyżby trasa była za trudna?

Biegaczka