UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Biorąc udział w zawodach, w których jest rywalizacja, zawsze biegnie się dla "świetnego wyniku". Jaki jest sens brać udział w zawodach, jeżeli nie chce się czegoś osiągnąć? Zawody są kwintesencją wcześniejszych treningów.