UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
zwrocie uwage ze cala ta grupa aktorow i artystow roznej masci ,ktora tak zazarcie walcza o "wolnosc i demokracje " calkiem niezle zyli sobie w czasach komuistycznych mieszkania, etaty, diety ...wyjazdy zagraniczne skad wracali potulnie i wiernie … a potem znowu wyjezdzali …. i znowu wracali ...wlaczmy myslenie ….idzmy na wybory i wykopmy te bande POKOmonow ...