UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

towarzystwo z sali zastawiło całe chodniki swoimi szrotami, niektórzy by pewnie chętnie do budynku autem wjechali. Trzeba tu postawić pytanie - gdzie była policja i straż miejska z mandatami?

WpłatomatWroblewskiego