UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Kaczan - To co robiliśmy zwykle w takich sytuacjach w historii, czyli Rewolucję:) Oczywiście nie mówię zaraz o tej krwawej, z gilotynami na placach, ale rewolucja w głowach i w urnach jest w tej sytuacji konieczna. Post-styropianowy, złodziejski układ trzeba raz na zawsze obalić i odesłać na śmietnik historii. Wyrosły już całe pokolenia, na których warto oprzeć przyszłość Rzeczpospolitej, bo inaczej wszyscy rozumni znów stąd wyjadą, zaś ostatni zgasi światło.
RobertKoliński