UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wróblewski gdzie byłeś gdy kradliście miliony euro, gdy człowiek pracy nie mógł wyżyć z pensji, bo większość tychże pseudo biznesmenów, ,to wasi kumple, ustawy pisaliście pod siebie, i pod nich, czemu wtedy milczał włodarz nieudolny !!!!!, ,wy już byliście, i zapisaliście swą kartę z najgorszej strony, i dalej piszecie, ,tylko podobni wam złodzieje, ,oddadzą na was głos nikt porządny i uczciwy tego nie zrobi, ,
grace