UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wróblewski gdzie byłeś gdy kradliście miliony euro, gdy człowiek pracy nie mógł wyżyć z pensji, bo większość tychże pseudo biznesmenów, ,to wasi kumple, ustawy pisaliście pod siebie, i pod nich, czemu wtedy milczał włodarz nieudolny !!!!!, ,wy już byliście, i zapisaliście swą kartę z najgorszej strony, i dalej piszecie, ,tylko podobni wam złodzieje, ,oddadzą na was głos nikt porządny i uczciwy tego nie zrobi, ,

grace