UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pani Urbaniak, jednak wolę kasę w kieszeni, niż dla miasta. Bo nadzór nad wydatkami ze strony Rady Miejskiej jest bardzo słaby. Czyli też Pani, a jest Pani przewodniczącą. Szereg wydatków miejskich np : bardzo drogi samochód dla UM itp. itd. Sprawia, że większe kwoty z PITu nie oznaczają przełożenia się na dobrobyt ogólny, skoro wydawanie ich jest często banalne. Nie do przyjęcia jest to, że miasto nie wprowadza żadnych programów oszczędnościowych. Nikt nie porusza tematu spółek, czyżby funkcjonowały wzorowo ?? A są własnością mieszkańców. Jako mieszkaniec w złotym wieku martwi mnie dług szpitala miejskiego.