UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Autor tekstu podpisany jako ms to jaką szkołę skończył? Markę pojazdu piszemy z wielkiej litery. Była to groźna kolizja czy niegroźny wypadek? Po co to na siłę określać? Lepiej nazwać ogólnie jako zdarzenie drogowe.

Co mnię to