UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

" W sobotę, po ponad 20 latach " To akurat taki sam czas, jak Senator, jedyny z Elbląga, jak się reklamuje. Zajmuje się przekopem Mierzei Wiślanej i innymi tematami " wodnymi ". Przypadek ?? Może. .tak, a może nie.

Nie sądzę .