UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystko przed wyborami. A przez te lata to wszystko na olsztyn i mazury bo w Elblągu nie potrzebne nic???? W Elblągu teraz też są dzieci i też tu powinien trafić nowy sprzęt żeglarski dla dzieci. Jak długo kanalik w koło wyspy spichrzow będzie w takim zasyfialym stanie. Przecież to idealne miejsce rekreacji kajaków i innego sprzętu wodnego.