UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O ike kon nie jest przystosowany do takich przygod to dla niego ciezkie i stresujace wyzwanie. Widac po koniku,ze nie bardzo odnajduje sie w tej wycieczce. Pani tez chyba nie kest pewna swojego przyjaciela skoro jezdzi na pelhamie. Boi sie krow, uciekl galopem z wiaduktu...hmmm pewnie sama przyjemnosc dla nich obojga :) ale powodzenia zycze mimo wszystko

Koniara