UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak pamiętam w latach 50 czy 60-tych ten dworzec dokładnie tak samo wyglądał. Grunwaldzka była wyłożona kostką, po której się całkiem przyzwoicie jeździło i po obu stronach drogi były piękne drzewa. Niestety jak polscy fachowcy zaczęli w tej drodze kopać i zakładać rury gazowe albo wodnokanalizacyjne, to zrobiło się tam masakrycznie. Nikt w Elblągu nie potrafił tak ułożyć kostki brukowej jak robiono to za Niemca.