UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prosty, tępy, wulgarny film pana Vegi z aktorami promującymi liberalną opozycje. Nastawiony tylko na zysk, wyświetlony przed wyborami aby pomóc totalnie przegranej opozycji która nie wie już co ma zrobic aby być znowu u koryta. Dlaczego pan Vega nie wyprodukował filmu o Platformie Obywatelskiej ?

Gosc36