UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Jak wiadomo PiS mi ani brat, ani swat, ale niezwykle uderzające jest podobieństwo ówczesnej propagandy antysocjalistycznej, obecnej wśród elementów wrogich Polsce Ludowej (ach ta reakcyjna, jankeska "Wolna Europa"), do tej uprawianej przez dzisiejszą propagandę oligarchów, kapitalistycznych wyzyskiwaczy i mediów zbliżonych do tzw. "totalnej opozycji" w kwestii np. podwyżek płacy minimalnej, stawki godzinowej, transferów społecznych (500+) czy 13-tej emerytury dla Polaków. Proszę zwrócić uwagę, że występują w niej niemal bliźniacze elementy - "będzie kryzys", "zabraknie towarów", "będzie drożyzna", "będzie nędza", "pójdziemy z torbami" (dziś dochodzi jeszcze "dług, którego nie spłacą nasze wnuki") etc. , czyli stosowano dokładnie te same chwyty propagandowe, z którymi spotykamy się i dziś w przekazie mającym obrzydzić rozwiązania socjalne i społeczne (negatywnie nacechowany tzw. "socjal") służące większości obywateli RP. Co ciekawe, odpowiedzialne za jej rozpowszechnianie są również bardzo podobne kręgi społeczne - najbogatsi, kułactwo, dawna nomenklatura 2RP i szeroko rozumiane elementy antysocjalistyczne. (. .. )
RobertKoliński