UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hahaha ciekawe czy był w tej bajce smok ? albo wielka lechia co ją klechy zniszczyły, ludzie ogarnijcie się !! kolesie 89' podzielili się władzą i układami i tyle nikt żadnej komuny nie obalał, komuna się przepoczwarzyła i pasożyt znalazł nowego żywiciela, co roku piękne przemówienia, i co roku nawijany makaron na uszy, skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle ? bo tak ma być po prostu aby panowie mogli siedzieć na stołkach i kręcić szmalec, przecież od lat 90 same afery od fozz do skoków roku 2019 i cała masa szmalu wyprowadzona za granicę, waszego szmalu waszych rodziców dziadków, wujów itd, i panowie piją szampana i wożą sie furami i się śmieją z frajerstwa no i trzymają władzę i nigdy jej nie oddadzą rozumiecie ? nigdy !. .. .. każdy kto wieży w takie przestawienia teatralne sam sobie szkodzi !

007