UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z chęcią zaciągnę ja do wawy na targi :) za koszty paliwa :) super pomysł. Panie kochany tyle pracy by raz popłynąć?? Zrób Pan atrakcję turystyczną, albo wyporzyczaj ją w sezonie. Chcemy widzieć to na wodzie. Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej o tym wydarzeniu

Tomasz 85